شنبه ۱٤ امرداد ۱۳۸٥
Stone Sour

Tags

بیوگرافی، biography، slipknot، stone sour

با سلام به همه دوستان عزیز و متال بازان گرامی

 

در این پست به به گروه Stone Sour می پردازم . همانطور که در اولین پست سال 1385 به اخباری مختصر از آلبوم جدید گروه بسنده کردم و اخبار تکمیلی را به آینده موکول کردم اینک به بررسی تفصیلی این گروه در 3 یا 4 قسمت می پردازم . پست زیر که از نظر شما می گذرد قسمت اول این بررسی است . امیدوارم که این پست بتوناد برای شما مفید واقع شود .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stone Sour , Part I

Bnad

 

 

 

 

 

 

Brief  Information

 

 

 

Country :        Des Moines , IOWA , USA

 

Years Active : 1992 - Present

 

Genres :         Hard Rock , Heavy Metal , NU Metal

 

Labels :          Roadrunner Records

 

Members :      Corey Taylor ( Vocal )

 

                            Josh Rand ( Guitar )

 

                      Shawn Economaki ( Bass )  

 

                      James Root ( Guitar )

 

                      Roy Mayorga ( Drums )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biography

 

 

 

 

گروه در ابتدا توسط وکالیست Corey Taylor  و درامر Elkman در سال 1992 پایه ریزی شد . نام گروه برگرفته از نام نوشابه ای بود که مخلوطی از ویسکی و شربت پرتقال و مخلوطی ترش بود .دوست قدیمی Corey یعنی Shawn Economaki پس از مدت کوتاهی به گروه می پیوندد و بعنوان بیسیست کار خود را در گروه آغاز می کند .در سال 1995 James Root به گروه می پیوندد و زمانی که Corey در سال 1997 به Slipknot می رود گروه از هم می پاشد . Root نیز یک سال بعد به Slipknot می رود . Shawn Economaki  نیز مدیر کارهای Slipknot  می شود و Elkman نیز تشکیل خانواده می دهد . اعضای گروه فکر کرده بودند کارشان به انتها رسیده است .

 

 

 

اما در سال 2000 Josh Rand با آهنگ هائی که روی آنها کار کرده بود به نزد Corey می رود . سپس آنها با هم یک سال و نیم روی نوشتن  آهنگ ها کار می کنند . گروه دوباره با اعضای اصلی خود در سال  2002 تشکیل می شود و آنها اولین آلبوم خود را که به نام گروه نامگذاری شده بود در Cedar Falls در ایالت IOWA ضبط می کنند  . در این آلبوم Sid Wilson  از گروه Slipknot بعنوان مهمان با آنها همکاری می کند . گروه آهنگ " Bother " را در حین ضبط آلبوم برای ساوند تراک فیلم Spider Man منتشر می کند (البته تنها به اعتبار Corey ) .

 

 

 

گروه در ژانویه سال 2006 دوباره به استودیو بازگشتند ( این خبر را در اولین پست این وبلاگ در سال 1385 خواندید _ نویسنده وبلاگ ) تا کار بر روی ادامه آلبوم اول را شروع کنند که در 31 جولای در بریتانیا و اول آگوست در ایالات متحده منتشر شد . نام ریکورد جدید " Come What(ever) May " بود و شامل 12 تراک است . بر طبق گزارش سایت Rock Review تراکی وجود دارد که Jamey Jasta از گروه Hatebreed با آنها همکاری می کند . متآسفانه 2 هفته صرف ضبط تراک های درامز شد که دلیل آن این بود که Joel  پروژه را بدلیل بیماری سخت پسرش ترک کرده بود .اینگونه بود که اعضای گروه تصمیم گرفتند Roy Mayorga تراک های درامز را به اتمام برساند .

 

 

 

از تاریخ 25 مارس Joel Elkman  رسمآ درامر Stone Sour نیست . در روز دهم ماه می آنها اعلام کردند که Mayorga درامر رسمی گروه است . گروه برای آلبوم جدید 16 تراک را به اتمام رسانده بودند میکس آلبوم روز چهارم آپریل شروع  و روز دهم آپریل توسط Randy Staub به پایان رسید . بیست ونهم آپریل گروه ویدئوی آهنگ " Reborn " را که کار گروه در استودیو را نشان می داد منتشر کرد . بیست و نهم ماه ژوئن سایت رسمی گروه تغییرات عمده ای به خود دید .

 

 

 

 

 

 

 

                                                         Discography

 

 

 

 

 

Album Title :        Stone Sour

 

Date Of Release : August , 27 , 2002

 

Label :                Roadrunner Records

 

US Sales :           Platinum

 

 

 

 

 

 

 

Album Title :       Come What (Ever) May

 

Date Of Release: August , 1 , 2006

 

Label :                Roadrunner Records

 

 

 

 

 

 

 

از بین ترانه های گروه ترانه  " Bother " در چارت راک مدرن آمریکا در رده چهارم و در چارت Mainstrem Rock در آمریکا در رده دوم قرار گرفت . همچنین ترانه " Through Glass " از آلبوم آخر در چارت Mainstrem Rock در رده ششم قرار گرفت .

 

 

 

 

Come What

 

 

آلبوم آخر مشتمل بر 12 تراک زیر است  :

 

                                                                                                                             

 

 

30/30-150

 

Come What(ever) May

 

Hell & Consequences

 

Sillyworld

 

Made Of Scars

 

Reborn

 

Your God

 

Through Glass

 

Socio

 

st Person1

 

Cardiff

 

Zzyxz Rd 

 

 

 

 

که آهنگهای  30/30- 150 , Come What ( Ever ) May ,  Hell & Consequence   ,   Sillyworld  ,   Reborn   , Through Glass  ,  Cardiff   و  Zzyxz Rd  از بقیه بهترند .

 

 

 

این پست در آپدیت های بعدی ادامه می یابد . فعلآ تا آپدیت بعدی ...........