Ill Nino Part II

Ill Nino Part II

 

Interview With Lazaro Pina ( Ill Nino Bassist )

&

Song Meanings

&

Lyric : How Can I Live ?

 

 

 

Interview With Lazaro Pina ( Ill Nino Bassist )

 

Laz Pina

 

با سلام خدمت تمام دوستان عزیز و متال بازان گرامی

در این پست شما مصاحبه آقای Jason Fisher  معروف را با بیسیست گروه Ill Nino که در حین تور گروه در آمریکای شمالی انجام شده است خواهید خواند .

 

 

Jason F : چه احساسی دارید ؟

Laz : فکر می کنم دارم مریض می شوم .

 

 

Jason F : این اصلآ خوب نیست . مریض بودن در تور بدترین حالت ممکن است .

Laz : بله , این هم یک جور بدبختی است . مریض بودن در خانه هم بد است , فقط تصور کنید شما به یک اتوبوس یا یک کامیون وصل شدید ( منظور اجرای پیوسته و مدام در سفر بودن در تورهاست _ نویسنده وبلاگ ) و نمی توانید به استراحت بپردازید . ما چه خوب وسرحال و چه مریض به اجرا می پردازیم .

 

 

Jason F : Ill Nino از تورهای اروپا و استرالیا چه چیزی بدست آورد ؟

Laz : ما در 13 کشور مختلف اجرا داشتیم . سپس توری با گروه Static-X داشتیم . تور اروپائی ما موفقترین تور ما تاکنون بوده است . ما زمان زیادی داشتیم . بسیار زیباست که شما از جانب طرفدارانتان عشق و احترام را احساس کنید . ما این شانس را داشتیم که بتوانیم در آسیا , آمریکای جنوبی , مکزیک , کانادا و جاهای دیگر اجرا داشته باشیم . ما قصد داریم در آینده در ترکیه و روسیه اجرا داشته باشیم . ما فعلآ بر تور آمریکا تمرکز کرده ایم .

 

 

Jason F : تور آینده شما " One Nation Undivided " توسط شما انتخاب شده است ؟

Laz : بله , ما با گروه God Forbid . آنها یکسره تور دارند و ما نیز تورمان را متوقف نکردیم . اگرچه این تور اولین تور برای آلبوم جدید ماست . ما پیش از این دو تور آمریکائی داشتیم .یکی با گروه Disturbed

که قبل از انتشار آلبوم جدید بود . و دیگری توری با Static-X در سرتاسر کشور . برپائی تور با God Forbid جالب است مخصوصآ اینکه آنها یک گروه از نیو جرسی هستند . یکی از دلایلی که ما با آنها تور گذاشتیم همین بود که ما هر دو از یک منطقه هستیم .

 

 

Jason F : برنامه گروه بعد از تور چیست ؟

Laz : ما دو روز استراحت می کنیم و سپس به اروپا می رویم تا در چند فستیوال اجرا داشته باشیم . ما دو هفته و نیم آنجا هستیم و سپس به خانه بر می گردیم . گیتاریست Ahrue در انتظار بدنیا آمدن دخترش است بنابراین می خواهیم به او زمان کافی بدهیم تا برای تولد فرزندش خانه باشد . سپس ما برنامه تور آسیا را خواهیم داشت . ما در کره و ژاپن اجرا خواهیم داشت و سپس به آمریکای جنوبی می رویم .

 

 

Jason F : پس با این حساب شما تا دو سال آینده هم به اروپا برای اجرا نمی آیید . من فکر می کنم شما حق طرفداران اروپائی را ضایع می کنید . !!!

Laz : ] می خندد [ طرفداران بسیار باوفا هستند . آنها می خواهند ما آنجا باشیم ما نیز چنین چیزی را می خواهیم و از بودن در آنجا خوشحال می شویم . ما مشکلی برای اجرای تور در آنجا نداریم . آنها ما را دوست دارند ما نیز متقابلآ آنها را دوست داریم .

 

 

Jason F : Ill Ninoهشت ماه تاکنون تور داشته است ( برای آلبوم آخر ) . آیا فکر کردن درباره آلبوم جدید زود است ؟

Laz : ما پروژه جدیدی داریم که پس از اتمام تور آن را به اجرا در خواهیم آورد . فعلآ برنامه نوشتن آهنگ هاست که پس از برگشت به خانه حالت جدی تری به خود می گیرد . ما گروهی هستیم که عاشق اجرای زنده هستیم . God Forbid گروهی است که خیلی شبیه به ماست .ما متریال جدیدی در ذهن داریم که در آینده آن را اجرا خواهیم کرد .

 

 

 

Jason F : و چیزهای دیگر ؟

Laz : اینکه می خواهیم یک آلبوم آکوستیک بسازیم .

 

 

Jason F : واقعآ !!!

Laz : بله , این قطعآ انجام خواهد شد . ما در ریکورد اول آهنگی آکوستیک داشتیم ( منظور آهنگ زیبای With You است _ نویسنده وبلاگ ) . ما معمولآ گروهی نیستیم که خود را محدود کنیم . ما حدی نداریم . ما از جستجو در آپشن های گوناگون موسیقی هراسی نداریم . ما موسیقی هوی را دوست داریم . ما همچنین وجه دیگری داریم که در خود احساسات موزیکالی بیشماری دارد . می خواهیم موسیقی و روحش وارد مردم شود . می خواهیم در این آلبوم پرکاشن زیادی استفاده کنیم . همچنین ریتم های بیشمار . می خواهیم در این آلبوم فرهنگ و تمدن وجود داشته باشد . ما می خواهیم صداهای این آلبوم بافرهنگ باشند . بنابراین آن یک آلبوم الکی نیست .

 

 

Jason F : گروههای Eyes Of Fire , Bleed The Sky و Silent Civilian همه گروه هائی از کالیفرنیای جنوبی هستند . چه چیزی باعث شد آنها در این تور باشند ؟

Laz : Dave خیلی مصر بود که این گروهها باشند . ما همگی رفتیم و به موسیقی آنها گوش دادیم تا مطمئن شویم آنها برای اجرا مناسبند . من فکر می کنم آنها گروههای جدید هیجان برانگیزی هستند و من می توانم از اجرای آنها چیزهای زیادی بشنوم . بودن این جور گروهها در تور جالب است . فکر می کنم تور خوبی بشود .

 

 

Jason F :خیلی از گروهها از پس  آلبوم های آکوستیک بر نمی آیند . چون شما نمی توانید ضعف خود را با نویز و دیستورشن بپوشانید .

Laz : بله , آن خیلی مفصل است با جزئیات زیاد . واقعآ وقتی که شما آکوستیک می نوازید پنهان شدن سخت است . ولی همه چیز رو به راه است . ما گروهی محکم و استواریم . هر یک از اعضای گروه ذوق و قریحه خاصی دارند . این یک چالش است ولی هیچ کس از آن نمی ترسد . هر آنچه ما انجام دهیم بدون ترس و با اعتقاد راسخ است . نوازنده های بزرگی در گروه حضور دارند . ریکورد آکوستیک تنها وجهه دیگر ما را نمایان می سازد . آن می تواند جزئیات را نشان دهد بدون اینکه ما پشت دیواری از نویز پنهان شویم .

 

 

 

Song Meanings

 

Cris Machado

 

 

Album : Confession 2003

 

 

/ 28 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فواد

سلام يزدان جان. گفتم يه نظر برات بنويسم که بدونی ميخونم وبلاگت رو! من اين گروه رو دوست دارم و خودم هم در موردش مطلب نوشتم قبلا! خيلی برام جالبه که آلبوم اکوستيکشون رو گوش کنم. هميشه از عناصر خاص گروه مثل پرکاشن و گيتار آکوستيک لذت می بردم و می برم!

SlipKnoT-MeTaL

طبق خواسته چند تن از دوستان و عليرغم ميل باطنی چند تا از آهنگ های خوب Ill Nino رو در يک صفحه مجزا برای دانلود گذاشتم . من کلا از لينک دادن برای دانلود توی وبلاگ بدم مياد چون اونو کار بی ارزشی می دونم واسه همين توی وبلاگ خودم اين کارو نمی کنم بلکه توی صفحات مجزا اينکارو می کنم . دانلود گلچين آهنگ های ايل نينو از آدرس زير : http://h1.ripway.com/yazdan/SlpKnoT-MeTaLVersion2_00Download.htm

npa

سلام... عالی بود... یه چیزایی نوشتم... دوست داشتی... فقط یه لبخند... بیا....

ميکی

درود رفيق . پست خيلی خيلی کلملی بود . اين مخابرات عوضی تل ما رو قط کرده بود که نبودم . اگه پايه تبادل لينک هستی يه ندايی به من بده . من گذاشتم.

mardi az doozakh

Great -I- post poste khoobi bood manam upam biography arctrus doost dashti sar bezan khoshhal misham dar panahe oo godgory is not dead bedrood

m3tallica

salam khaste nabashi dar zemn up kardam , age toonesti ye sari bezan , nazaram bede

زئوس

سلام شرمنده دير به دير ميايم پست کاملی بود ايول آپ شد

MANOWAR

خيلی باحال بود. من آپ کردم.