Interview With HEAD

با سلام خدمت تمام دوستان عزیز و متال بازان گرامی

 

 

 

 

خوب بعد از حدود 3 ماه وبلاگ دوباره آپدیت شد . علت این تأخیر طولانی طبق معمول درس و دانشگاه بود و در این 3 ماه من فقط مشغول امتحان دادن بودم بنابراین وقتی برای ترجمه و پُست جدید نداشتم اما خوشبختانه از این به بعد هر دو هفته یکبار و شاید هر هفته با یک پُست جدید و جالب در خدمت شما هستم . در پست قبل خواندید که به یکباره آرشیو من حذف شد و مکاتبه من با مدیران پرشین بلاگ نتیجه ای در بر نداشت این عوامل کمی برانگیزه من در وبلاگ نویسی تأثیر گذاشت اما نتوانست کشش مرا به متال نویسی کاهش دهد.

 

 

نکته جالبی که در این مدت به وفور مشاهده کردم سرقت ادبی !!! از مطالب وبلاگم بود. همانطور که در پائین همین صفحه متذکر شده ام در صورتی می توانید از مطالب من استفاده کنید که نام این وبلاگ را به عنوان منبع ذکر کنید البته اگر چنین کاری را انجام ندهید  اتفاقی نمی افتد ولی خُب ، از نظر من کسانی که دست به این کار می زنند افرادی احـمق ، مقلد و بی خود هستند که کاری جز Copy-Past بلد نیستند !!!

 

 

مورد دیگری قبل از پست اصلی باید متذکر شویم این است که اگر خواستید پیوند وبلاگ را در سایت یا وبلاگتان قرار دهید می توانید با عنوان " SlipKnoT-MeTaL" این پیوند را اضافه کنید همچنین لوگوی وبلاگ و کُد آن در ستون سمت راست صفحه قابل دسترسی اند.

 

 

 

 

 

 

 

در این پست به مصاحبه مجله معتبر Rolling Stone با  Brian Welch مقلب به Head گیتاریست سابق گروه KoRn درباره ترک این گروه و اتفاقات پیش آمده برای وی می پردازم.

 

 

 

 

Interview  With  Head

 

Head-WWW.YAZDANKM.PERSIANBLOG.COM

 

 

 

Rolling Stone : چرا شما کورن را ترک کردید؟

 

 

 

Head : زمانیکه ما در ابتدا شروع به کار کردیم کورن نیروی فوق العاده ای داشت که سراسر موسیقی و سخنان ما را تسخیر کرده بود. آهنگ ها بسیار صریح و بی پرده بودند. بعداً با آخرین ریکورد به نظر میرسید همه افراد تغییر رویه داده اند و از بودن با طرفداران به تلاش برای کسب پول بیشتر سوق پیدا کرده اند. مدیران ما شروع به دخالت های عینی کرده بودند. آنها به ما می گفتند که آهنگ ها چگونه اجرا شود. منظورم این است که آنها می خواستند Back Street boys را مدیریت کنند !!!

 

 

آنها درباره ریکورد جدیدمان صحبت از نویسنده های پولی(اجاره ای) می کردند و من نمی دانم اگر آنها حرف خود را به کرسی می نشاندند چه اتفاقی می افتاد. [ همین قضیه باعث شد قرارداد گروه با کمپانی Epic  فسخ شود و گروه قراردادی جدید با کمپانی EMI/Virgin  ثبت کند. نویسنده وبلاگ ] . من گفتم این کار حماقت محض است من عضوی از گروه بودم. گروهی که به تجاری نبودن شهره بود [ البته من با این قضیه مخالفم- نویسنده وبلاگ ] و گروهی که معروف بود به اینکه عقاید خود را به پول  نمی فروشد. گروهی که هر آلبوم آن شامل ترانه هایی از عمق و وجودمان بود. و به نظرم آنها [ دیگر اعضای کورن ] در حال تبدیل شدن به یک ماشین بودند.

 

 

ما درگیری (جنگ) های زیادی داشتیم. دوستان من حتی دیگر دوستان من هم نبودند و بنابراین من گروه را ترک کردم . در آن شرایط من به شدت به مواد مخدر (مثل متافتامین) اعتیاد پیدا کرده بودم . من در یکی دو سال اخیر اصلاً به فکر خودم نبودم و واقعاً غرق در افسردگی بودم.

 

 

روزی در خانه ام صدای دختر 5 ساله ام را شنیدم که این جمله را با صدای بلند می خواند: " من هر روز رویای سکس دارم " [ برگرفته از متن آهنگ A.D.I.D.A.S از گروه کورن – نویسنده وبلاگ] من به دخترم گفتم که دیگر نمی خواهم این شعر را بخوانی و دیگر این کار را تکرار نکن. در واقع من  می خواستم آدم بهتری باشم.

 

 

من مسیح را یافتم و به کلی اعتیادم به مواد مخدر و الکل را ترک کردم. نگاهی به خودم انداختم و گفتم : " ای مسیح اگر توحقیقتی لطفاً اعتیاد را از من دور کن. دخترم مادرش را بخاطر مواد مخدر از دست داد.   [ همسر Head به جرم حمل مواد مخدر حبس را تحمل می کرد- نویسنده وبلاگ ] لطفاً به او پدر و مادری عاری از اعتیاد عطا کن. لطفاً به من توانایی زندگی کردن بده"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rolling Stone: آیا دوستان شما در دنیای موسیقی پشتیبان شما بودند؟ آیا تغییرات در شما آنها را از شما دور نکرد؟

 

 Head: می خواستم به تمام رسانه ها بگویم : " من مسیح را یافتم  و شیوه زندگی ام را از دیوانگی و تاریکی شیطان به سمت نور تغییر دادم.

 

من روح خدا را احساس کردم که به من گفت: " تو مورد تمسخر قرار خواهی گرفت اما هرگز از صدا کردن نام من نترس"

 

اما من بسیار خوشحالم و برایم مهم نیست مردم در مورد من چطور فکر می کنند. من واقعاً درباره اتفاقات پیش آمده فکر کردم و سعی کردم گفته های کتاب مقدس را بیاموزم . فکر می کنم کلیسا مکانی است که به مردم خوبی و خوب بودن را عطا می کند. اما این روابط، رابطه بین قانون ها نیست بلکه درباره رابطه خدا و بندگانش است.

 

 

 

 

 

 

Rolling Stone :تأثیر این اتفاقات بر زندگی روزمره شما چگونه بوده است؟

 

 

 

Head: وقتی از خواب برمی خیزم اولین کاری که انجام می دهم درود فرستادن برخداست. اگر به یک فروشگاه بروم همه چیز روبه راه است خدا مرا کمک می کند تا بهترین مواد غذایی را انتخاب کنم تا بتوانم سالم و تندرست زندگی کنم. من خانه ام را در شهر فروختم زیرا فکر می کردم خدا می خواهد من حرکت کنم. تمام وسایلم را فروختم و اکنون یک خانم زیبا مسئولیت آموزش فرزندم را به عهده گرفته است. من حالا فرد بسیار فعّال و متحرکی هستم .

 

 

Head-WWW.YAZDANKM.PERSIANBLOG.COM

Head-WWW.YAZDANKM.PERSIANBLOG.COM

 

 

 

 

/ 28 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عرفان

زياد به باند هابی trach va nu علاقه ندارم ولی مصاحبه جالبی بود موفق باشی

arsham

salam agha mamnoon misham linke mano ham begzari man hamoon metal home sabegh hastam vali bloge jadidam ine www.voodoo-land.co.sr

Metal koobism

درود بر satan pentagram رفيق من تو رو لينک کردم تو هم همين کارو بکن

armin

salam az nazaret mamnon tabadol link mikonam bye

مجید

به به ! استاد!//بابا تحويل نميگيرين!تشريف نميارين!///به روزيم////

Don Godfather

درود. خسته نباشی يزدان جان. مصاحيه بسيار جالب و مفیدی بود و خوانندگان را هرچه بيشتر با نظرات اين هنرمند آشنا کرد. منتظر پستهای بعدی هستيم. دانکلهيت هم آپديت شد.