Cold Band

This Post : Cold Band  

Biography-Discagraphy-Review Of Making Latest Album

  

Bnad

 Brief Information  

 

Band Name  : Cold  

 

 Formed         : 1996

Form             : Jackson Ville – FloridaUSA

Members      Scooter Ward (Vocals)

                         Matt  Loughran (Guitar)

                         Jeremy Marshall (Bass)

                         Sam Mc Candless (Drums)Status           : Active

 

 

Biography 

 

پس از طلوع راک آلترناتیو گروههای متعددی تمرکز خود را معطوف به انرژی منفی شان کردند تا آهنگ هایی مغرضانه خلق کنند که با گیتار لاین های پیچیده و صدای دردناک وکالیست طنین انداز می شد. افسردگی و عجز حالات احساسی گروههای آن برهه از زمان شد. صحنه موسیقی مملو از گروههایی شد که به ناامیدی و یأس تظاهر می کردند. امروزه در عصری که این گونه موسیقی کهنه شده هنوز هم گروههایی وجود دارند که درد و غصه درونشان را بر می گزینند. یکی از این گروهها، گروه Cold است که برخاسته از منطقه جکسون ویل از ایالت فلوریدای کشور آمریکاست . در حالیکه گروههای آلترناتیو با ریف های سنگین خود غرق در دردهایشان بودند Cold از تاریکی لذت می برد. وکالیست گروه Scooter Ward می گوید: " من در تاریکی خوشحالم. من از مدت ها پیش بینشی منفی دارم و تنها راهی که بتوانم چیزی را مشاهده کنم این است که تنها باشم. من فقط دوست دارم آهنگ هایی بنویسم که نمایانگر احساسات درونی ام باشد. "  

 

آلبوم اول گروه که به نام گروه نامگذاری شده بود دیدگاه نیهلیستی گروه را آشکار کرد. این آلبوم شامل بیت های سنگین , گیتار لاین های پیچیده و ریتم های مواج و خشن بود که با صدای زجر آور خواننده همراهی می شد. Ward می گوید : " ما نه فقط از موسیقی Heavy بلکه از چیزهای زیادی تأثیر می پذیریم. ما از گروههای Tool و Black Sabbath خوشمان می آید اما همچنین از Radiohead و حتی Sarah Mc Lachlan نیز خوشمان می آید. در حالیکه بزرگ و بزرگتر می شدم در مود گروههایی نظیر The Cure و Depeche بودم در حالیکه Sam در مود گروههای Kiss و Sabbath بود. موسیقی ما فقط آمیخته ای از علایق ماست. " شما می توانید به Cold تهمت منفی نگر بزنید اما هیچ کس اصلاً نمی تواند آنها را سطحی و بی احساس بنامد. Cold گروهی است که از نمایش موسیقی واقعی اش هراسی ندارد.

 ریشه های گروه به دهه 80 میلادی بر می گردد. زمانیکه Ward و Mccandless (درامر) یکدیگر را در دبیرستان ملاقات کردند. این دو نفر قبل از اینکه Jeremy Marshall (بیسیست) را پیدا کنند گروههای مختلفی در گاراژ تشکیل داده بودند. زمانیکه Scooter و Sam پا به 21 سالگی می گذاردند، Terry (گیتاریستی که در حال حاضر عضو گروه نیست – نویسنده وبلاگ) به آتلانتا می رود همانجایی که آنها گیتاریست Kelly Hayes را به چنگ آورده بودند. آنها نام گروه را Grundig می گذارند. سپس گروه دست به اجراهای زیادی از سبک های مختلف متال می زند که نمی تواند Ward را جذب کند و به همین علت وی در سال 1996 به منطقه جکسون ویل بر می گردد و به تنهایی به نوشتن آهنگ می پردازد. چندی بعد Ward، Fred Durst (خواننده فعلی گروه Limp Bizkit ) را که یکی از طرفداران Grundig بوده را ملاقات می کند. این دو به سرعت با یکدیگر دوست می شوند . Durst به Ward پیشنهاد می دهد تا Ward از استودیوی خانگی او برای ساخت دموی خود استفاده کند. پس از آن Durst دموی Ward را پیش تهیه کننده معروف Ross Robinson می برد و Ross فوراً پیشنهاد تولید یک آلبوم کامل را می دهد. Ward پس از این وقایع می گوید: " همه چیز به یکباره دور من جمع شد. ما شروع به اجرای موسیقی کردیم و من می دانستم چیزهایی ثابت می ماندند تا اتفاق بیافتند. این اتفاقات تنها در حدود دو یا سه ماه اتفاق افتاد. " 

 

Discography 

 

 

2005

Album  Tittle : " A  Different  Kind  Of  Pain "

Release  Date :  2005-8-30

Track  Listing:

1 Back Home
2 Feel It in Your Heart
3 Anatomy of a Tidal Wave
4 A Different Kind of Pain
5 Another Pill
6 Happens All the Time
7 When Heaven's Not Far Away
8 God's Song
9 When Angels Fly Away
10 Tell Me Why
11 Ocean

Label               : Lava Records

 

 

 

2003

Album  Tittle : " Year Of The Spider "

Release  Date :  2003-5-13

Track  Listing:

1. Remedy 
2. Suffocate
3. Cure My Tragedy (A Letter to God)
4. Stupid Girl
5. Dont Belong
6. Wasted Years
7. Whatever You Became
8. Sad Happy
9. Rain Song
10. Day
Seattle Died
11. Change the World
12. Black Sunday
13. Kill the Music Industry

Label               : Interscope Records

 

 

 

2000

Album  Tittle : " 13 Ways To Bleed Onstage"

Release  Date :  2000-9-12

Track  Listing:

1. Just Got Wicked
2. She Said
3. No One
4. End of the World
5. Confession
6. It's All Good
7. Send in the Clowns
8. Same Drug
9. Anti-Love Song
10. Witch
11. Sick of Man
12. Outerspace
13. Bleed

Label               : Interscope Records

/ 26 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Vic Rattlehead

سلام رفيق...مرسی از اينکه به من سر زدی و نظرتو گفتی...راستش علاقه ای به وارد شدن به بحث مگادت و متاليکا ندارم...همونطوری که گفتی مگادت اسمش زير اسم متاليکاست البته از نظر پول و شهرت و جايزه های عامه پسند...اما از نظر تلاش برای خلق کردن بهترین آثار موسیقی، متالیکا به همراه آقای جیمزهتفیلد هیچ حرفی برای گفتن نداره...متالیکا اگه زمانی آقای موسیقی بود به خاطر بودن کلیف برتون بود...بعد از اون بود که این متالیکا هرگز متالیکا نشد. طبیعیه که جیمز هتفیلد برای انتخاب بیسیست جدید بگه : اگه کلیف الان زنده بود هرگز انتخاب ما نبود! خب حق هم داره چون اين مزخرفی که الان متاليکا تو اين چند سال توليد کرده اسمش موسيقی نيست!

آناهيتا

do9rood weblog e khobi dari vali ax bezar tosh ini ke 2 weblog e ma gozshty manzooret chi bood/

soozan

salam merc az matalebet dadaT all of people say 2 me hey u must be a son biograffye kameli bood good fucking luck

soozan

hey i be seeng u again i be fucking see u in hell

poorya

mitoonam begam its so good tnax guy ta bad

just cehster

mesle hamishe matalebet khoob bood merc

iSa

Dorod...matlabe khobi bod ... montazere postaye badit hastim ta bad dar panahe Dard

شيلا

نه شب تمام مجروح از ضربه خنجری که بر من وارد شده بود از خود بر خودم... از درختی که هیچ کس نمی داند ریشه هایش در کجایند نه نانی به من داده شد و نه نوشاکی در شاخه ها... صبحگاهان سر برآوردم و در خیال خویش بودم فریاد زدم و دوباره بر زمین افتادم و دیگر....... برده ای از دنیای ساکن اخرین اپه حتما سر بزن

ابوالفضل

سلام.نگفتی اينارو از کجا ترجمه کردی می گفتی بهتر بود

ابوالفضل

راستی COLDرو خيلی دوست دارم اينقدر که کاش اين پست رو نمی نوشتی