All About Creed

" حماقت بزرگترین نیروی روحانی تمام تاریخ بشر است . باید در مقابل آن سر تعظیم فرود آورد , چون همه جور معجزه ای را می توان از آن انتظار داشت . "

 

 

 

 

 

Creed Band - Slipknot - Metal Version 2.00 

Creed

All About Creed Band :

Brief Information , Background , Discography , FAQ , Awards

 

 

Brief Information

 

     Creed:

Band Name

 1995:

Formed        

 Tallahassee – FL – USA :

From

: Modern , Alternative , Hard Rock & Post - Grunge

Genres

  Wind – Up Records:

Label

:  Scott Stapp ( Vocal )

Members

  Mark Tremonti ( Guitar )

 

  Scott Phillips ( Drums )

 

   Brian Marshall ( Bass )

 

 

 

Creed Band - Psychedelia Music E-Zine

Background

با سلام خدمت دوستان عزیز و متال بازان گرامی

قبل از شروع باید بگویم که جملات ابتدائی ربطی به موسیقی و این پست ندارد . تحولات اخیر اجتماعی کشورمان و اتفاقات جاری آن مجبورم کرد این جملات را بنویسم ( البته این جملات را از جائی برداشت کرده ام ) . در این مورد بعدآ بیشتر بحث می کنم .

 

 

 

 کرید گروه معروف و بزرگی است که شاید بسیاری از شما دوستان با آن آشنائی داشته باشید . کرید موسیقی و اشعار قابل قبول و زیبائی دارد که هر طرفدار واقعی موسیقی را تحت تآثیر قرار می دهد . کرید گروه بسیار بزرگی است که سه آلبوم فوق العاده دارد در واقع شما وقتی به آهنگ های کرید گوش می کنید به این نتیجه می رسید که همه چیز در جای خود قرار دارد . موسیقی زیبا , صدای مخصوص Stapp و اشعار زیبا و قوی چرخه ای کامل در سیر تکاملی کرید بوده اند . به همه علاقه مندان به موسیقی ( البته خود موسیقی ! ) پیشنهاد می کنم موسیقی کرید را موشکافانه گوش کنند و از آن لذت ببرند و بار دیگر تآثیر شگرف موسیقی را بر روح و روان خود به عنوان یک هنر دریابند چرا که ما انسانیم و بنده خداوند بزرگ و خداوند دوست دار زیبائی است و ما نیز به تبع سرشت و فطرتمان به مانند پروردگارمان دوستدار زیبائی .

 

 در این قسمت کمی جزئی تر به پیشینه این گروه خوب می پردازم . گروه توسط Scott Stapp و Mark Tremonti در سال 1995  تشکیل شد ( که از دبیرستان با همدیگر دوست بودند) و در روز چهارم ژوئن سال 2004 اعلام شد که گروه کرید منحل شده است . نام اولیه گروهNaked Toddler  بود که به پیشنهاد بیسیست برایان مارشال به کرید تغییر یافت . تابستان سال 2000 بیسیست گروه برایان مارشال در یک مصاحبه رادیوئی نسبت به استایل نگارش آخرین آهنگ های Pearl Jam  انتقاد می کند . او بعدآ عذرخواهی می کند و Stapp در وب سایت رسمی گروه نظرات مارشال را شخصی و نه نظر دیگر اعضای گروه می داند و چند ماه بعد درست قبل از شروع رسمی تور آمریکائی گروه اعلام شد که مارشال دیگر عضوی از گروه نیست . به جای او در این تورBrett Hestla   جایگزین می شود . در تابستان همین سال Stapp با خواننده لیمپ بیزکیت در گیر می شود که البته نوعی درگیری رسانه ای بود و خواننده لیمپ بیزکیت سخنان توهین آمیزی در خلال فستیوال تابستانی Rock-Radio (که هر دو گروه در آن فستیوال اجرا داشتند )به Stapp می زند . Hestla تا اتمام تور می ماند و برای ریکود آلبوم آخرشان Mark Tremonti تصمیم می گیرد تا پارت های بیس گیتار را خودش انجام دهد .

 

 کرید یک گروه راک مدرن است . خیلی از مردم فکر می کنند کرید یک گروه راک مسیحیChristian) Rock) است چرا که ترانه های آنها شامل مفاهیم اعتقادی و روحانی است . مرد شماره یک گروه یعنی Scott Stapp در این مورد می گوید : نه , ما یک گروه راک مسیحی نیستیم . یک گروه راک مسیحی طرفداران خود را به سمتی هدایت می کند که همان جهت اعتقادات مذهبی گروه است در حالیکه ما چنین رسالتی نداریم !

 

 

 

Scott Stapp - Psychedelia Music E-Zine

بیوگرافی مختصر خواننده گروه Scott Stapp :

 

Scott Alan Stapp با نام اصلی Anthony Scott Flippen روز هشتم آگوست سال 1973 در شهر اورلاندو در ایالت فلوریدای آمریکای شمالی به دنیا آمد . او خواننده و نویسنده (نویسنده شعر) است و یکی از موسسان کرید . او بخاطر داشتن اعتقادات قوی مسیحی شناخته شده و مشهور است و غالبآ این اعتقادات در اشعار او منعکس می شوند .

/ 57 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
LORD VARTAL

درود بر تو دوست عزيز ... من لوگوی جديدتو قرار دادم ولی بازم به شکل ۱ مربع تو خالی نشون داده ميشه ... اين عسب از کار من نيست اين عيب از کار خودته.خلاصه سو تفاهم نشه ... موفق باشی دوست من ... بدرود.

lord abyss

dorood code logo khodet ro baraye man send kon ba in id tamas begir motshaker misham bedrood

MeTaL kInG

salam man mozo ghablio pak kardam..khoshhalam ke enghadar rok miyay va nazaar midi...alan ye upe khob kardam nazar bedi khoshhal misham...mba tabadole link movafeghi

حميد

سلام... من اپ کردم... يه سری بزن ... خوشحال ميشم

برداشت از مطالب این وبلاگ تنها با ذکر این وبلاگ به عنوان منبع مجاز است ؟ خوب که چي يعني ميگيري کتک ميزني يا چي کار ميکني؟

مجيد

چاکر اق يزدان............به روز شدم.......

kerry king

سلام وبلاگم اپ شد بيوگرافی از manowar

LORD VARTAL

درود بر شما ... وبلاگ آپ شد حتما سر بزنید ... این مطلب بسیار خوندنی هستش ... موفق باشید بدرود.